DKK100 brutto/h

Oferta pracy w Danii bez języka ogrodnictwo przy ogórkach od zaraz Vordingborg

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Vordingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: listopad 2022

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Danii przy ogórkach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Vordingborg bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy w ogrodnictwie.

Lokalizacja: Vordingborg.

Wynagrodzenie: 100 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się podlewaniem, nawożeniem, zbieraniem oraz pakowaniem ogórków;
  • wykonywanie innych prac szklarniowych.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracach szklarniowych;
  • mile widziana komunikatywna znajomość angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie – 100 DKK brutto na godz. + 12,5% dodatku wakacyjnego;
  • płatne zakwaterowanie blisko szklarni;
  • pracę przeważnie od 7.00 przez siedem dni w tygodniu;
  • legalne zatrudnienie;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • pomoc oraz konsultacje przed i w trakcie wyjazdu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy sezonowej w Danii proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 350627a601620a3b