DKK85 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka leśnictwo od zaraz Stenlille

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Stenlille
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca maja 2021
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii 2021. Zatrudnienie w leśnictwie na terenie Stenlille dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy w leśnictwie.

Lokalizacja: Stenlille.

Wynagrodzenie: 85 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla pracowników leśnych przy pielęgnacji i wycince drzewek;
  • wykonywanie prac ogrodniczych.

Wymagania:

  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy w sektorze leśnym (możliwość przyuczenia);
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pieniądze wakacyjne – 12,5%;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie w cenie 500 DKK od osoby na tydzień niedaleko miejsca pracy;
  • legalne zatrudnienie w Danii;
  • pomoc i konsultacje przed wyjazdem, a także w trakcie zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4460365b81b48ba