DKK95 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Danii bez języka przy zbiorach groszku od zaraz Bjerringbro

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Bjerringbro
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy sierpnia 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii przy zbiorach groszku. Zatrudnienie w Bjerringbro bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bjerringbro.

Wynagrodzenie: 95 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pielenie, zbieranie oraz pakowanie warzyw – groszku oraz warzyw kapustnych;
  • wykonywanie innych zadań związanych z pracą na polu przy warzywach.

Wymagania:

  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego u 1 – 2 osób na grupę;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w mobilnym domku w cenie 525 DKK na tydzień od osoby;
  • dużą ilość godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

mw@balticworkforce.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: + 48 780 082 316

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pracownik-rolny-pielenie-i-zbior-warzyw/

ID ogłoszenia: 34564b994611683d