DKK68 brutto na godz.

Oferta sezonowej pracy w Danii rolnictwo bez języka dla par od maja 2019 przy pieleniu marchwi Herning

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Herning
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od 10 maja 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 20 lipca 2019

Przy pieleniu marchwi oferta sezonowej pracy w Danii dla par. Zatrudnienie w rolnictwie aktualne od maja 2019 bez znajomości języka. Zakwaterowanie w Herning zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Herning.

Wynagrodzenie: 68 DKK brutto na godz. + bonus 2 DKK do każdej przepracowanej godziny w sezonie dla osób, które przepracują cały tydzień, czyli możliwa stawka 70 DKK brutto na godz. + 12,5% pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 13.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pielenie marchwi w pozycji leżącej na platformie.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od 10 maja 2019 roku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • mile widziany będzie własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie odpłatnie w cenie 385 DKK na tydzień od osoby;
  • osoby z własnym samochodem, które będą dowozić innych pracowników do pracy, otrzymają rekompensatę za paliwo – 300 DKK na tydzień.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 58 622 67 94 albo pod adresem: pl@balticworkforce.com

Źródło:  praca-zagranica24.pl

ID ogłoszenia: 5315cc200dee5a06