€10,50 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Holandii dla par od zaraz zbiory gruszek bez języka Benschop

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Benschop
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie lub dłużej

Zatrudnienie w Benschop dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorach gruszek z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Benschop.

Wynagrodzenie: 10,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem gruszek do pojemników.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy sezonowej w sadownictwie;
  • możliwość pracy w różnych warunkach pogodowych;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B – kierowcy mają 18,75 € na tydzień więcej.

Oferujemy:

  • pracę także dla par;
  • zatrudnienie na miesiąc albo dłużej;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,82% dochodów brutto, które są naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilną i legalną pracę;
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego;
  • wynagrodzenie raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zestawienie godzin i kosztów raz w tygodniu;
  • wsparcie koordynatora;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zorganizowania odpłatnego przejazdu u zaufanego pracownika;
  • rozliczenia podatkowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-dla-par-bez-jezyka-zbiory-gruszek-od-zaraz-benschop/

ID ogłoszenia: 17561531adabba44