$tygodniowe

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach pomidorów, De Lier i Steenbergen

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: De Lier
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min 3 msc

Od zaraz aktualna oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach warzyw – pomidorów szklarniowych. Zatrudnienie 2021 w rejonie De Lier i Steenbergen.

Jeśli szukasz pracy za granicą świetnie trafiłeś!
Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z certyfikatem 18450, z siedzibą w Częstochowie.
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako pracownik szklarni przy pomidorach oraz papryce.

Miejsce pracy: okolice De Lier i Steenbergen

Zakres obowiązków:
– zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych,
– podcinanie pędów i pielęgnacja roślin
– praca przy ścinaniu papryki
– okręcanie pędów papryki

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– mile widziane prawo jazdy oraz znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– extra płatne nadgodziny
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta skontaktuj się z Nami!
Karina tel. +48 570 901 913 @ praca@klaverteam.com
Agnieszka tel. +48 577 901 099 @ pracuj@klaverteam.com

Szukasz innej oferty pracy? Zadzwoń
Kamila tel. +48 570 901 414 @ work@klaverteam.com
Dominika tel. +48 570 901 033 @ job@klaverteam.com
Malwina tel. +48 731 901 913 @ job2@klaverteam.com

ID ogłoszenia: 12608a9a2abd446

ilość wszystkich wyświetleń: 379, dzisiaj: 1