€10,24 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz zbiory malin bez języka Kessel 2021

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Kessel
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2021

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach owoców malin. Zatrudnienie w Kessel bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kessel.

Wynagrodzenie: 10,24 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie malin w tunelach oraz daszkach;
  • pracownik będzie zajmował się pielęgnowaniem krzewów – przycinanie, przypinanie;
  • inne obowiązki to sortowanie i pakowanie malin oraz przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • dostępność od zaraz do października 2021;
  • chęć wykonywania pracy fizycznej;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B;
  • doskonała organizacja pracy;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki;
  • pracę od poniedziałku do soboty;
  • możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych;
  • zakwaterowanie w cenie 87 € na tydzień;
  • ubezpieczenie zdrowotne w cenie 118 € na miesiąc;
  • transport do pracy zapewniony przez pracodawcę.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 507 719 940

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-sezonowy-maliny-holandia-praca-za-granica-CID4-IDJCesc.html

ID ogłoszenia: 84160f83ef596ad3