€9 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach gruszek bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Od zaraz dam pracę w Holandii przy zbiorach gruszek. Oferta dla pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na okres 5 tygodni.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Numer referencyjny: MC/GRU/08/14/NL

Zadania:
– zbieranie gruszek
– wstępna segregacja
– układanie owoców do skrzynek
– pakowanie owoców
– utrzymywanie porządku

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– witalność życiowa
– zaangażowanie w wykonywane czynności
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– osoba zdrowa, bez nałogów

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej
– zatrudnienie od zaraz na czas 5 tygodni
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zapewniamy miejsce do spania
– oferujemy transport do Holandii
– opiekę polskiego koordynatora na miejscu
– codzienne przejazdy do pracy
– ubezpieczenie
– 8 godzinny dzień pracy 5 dni w tygodni ( sporadycznie soboty)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: krakow@ottopraca.eu

Źródło:

ID ogłoszenia: 89153f513a3331c8

16 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach gruszek bez języka”

  1. przemek12 na @

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą mam na imię Przemek mam 19 lat mam doswiadczenie w takich pracach szybko sie integruje z grupą nr.tel 514429130 e-mail walec20@vp.pl Z góry Dziekuje

  2. adrian.r na @

    Witam, jestem zainteresowany Waszą ofertą , wysłałem CV na maila , proszę o szybką odpowiedz

  3. kinga1211 na @

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  4. sezon na @

    Jestem zainteresowana mój nr. 608233160

  5. annaannna na @

    Witam , ja i mój mąż poszukujemy pracy . Ta praca by nam bardzo odpowiadała , jesteśmy pracowici i zwinni , szybko się uczymy . Bylibyśmy bardzo zadowoleni jeśli by nam się udało otrzymać tę pracę bo bardzo nam zależy na pracy.
    To jest nasz e-mail : anna.czerw@o2.pl i nr.tel 781026899 .
    Dziękujemy z góry i pozdrawiamy .

  6. mariuszek123456789 na @

    Jestem zainteresowany poroszę o kontak 785715601

  7. jenker na @

    Witam. wraz z kolega jestesmy chetni podjac prace od zaraz. jestesmy młodzi, zdrowi, wysportowani. ja mam 24lata kolega 19. nie boimy sie cieżkiej pracy. Prosimy o odpowiedz na nr 662319004 lub 888532272 lub meilowo bastajpan1@interia.eu. Pozdrawiam

  8. damiankrystian na @

    Jestem zainteresowany wasza oferta 516544612 prosze o kontakt

  9.   na @

    jestem zainteresowany wasza oferta prosze o kontakt 880433281

  10. Piotr.92 na @

    Witam jestem zainteresowany bardzo zależałoby mi na tej pracy. Jestem osobą dobrze sprawną fizycznie, wytrwałą bez żadnych nałogów mogę zacząć prace od zaraz. Kontakt : nr telefonu 720859500 emial piotrek83v@op.pl Pozdrawiam.

  11.   na @

    jestem zainteresowany ta oferta pracowalem juz sezonowo za granica prosze o kontakt 880433281 lub e-mail: dzodzo190742@interia.pl

  12. alina1966 na @

    jestem zainteresowana tą ofertą pracowałam już sezonowo w Holandii proszę o kontakt 785483002 jestem osobą bez nałogów aktywną fizycznie potrzebuje pracy

  13. Robert Balcerzak na @

    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Chciał bym przyjechać z dziewczyna jeżeli jest możliwość Mam 21 lata. Bardzo proszę o kontakt. Tel 724374932

  14. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  15. Tercz na @

    Witam
    Jestem osobą pracowitą, rzetelną i sumienną. Mam 18 lat i jestem w pełni sprawny fizycznie. Mam duże doświadczenie w wykonywaniu pracy fizycznej oraz posiadam prawo jazdy kat.B. Jestem bardzo zainteresowany pracą na tym stanowisku.
    Proszę o odpowiedź

    email: chinczyk24842@gmail.com

    tel: 881 736 119

  16. lewy1997 na @

    Jestem zainteresowany. Krystian mam 18lat. Młody, sprawny, energiczny 🙂
    tel. 792817076
    e-mail: lewandowski130@gmail.com