€na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów Nienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Nienburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 44 dni, 22 godzin

Zatrudnienie w Nienburg dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Aktualna od kwietnia 2024 sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Nienburg.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od kwietnia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym;
  • zbieranie szparagów oraz ich sortowanie.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy zbiorach albo w pracy rolniczej;
  • dostępność od kwietnia 2024 do końca czerwca;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • możliwość wykonywania zadań przy różnych warunkach pogodowych;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy o pracę;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

jobs@arkenberger-spargelhof.de

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2024-nienburg/

ID ogłoszenia: 49765def7f228d04