€na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory szparagów 2024 Nienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Nienburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2 miesiące
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 62 dni, 14 godzin

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie w Nienburg od kwietnia 2024 przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Nienburg.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od kwietnia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie szparagów;
  • zadaniem pracownika będzie też sortowanie zebranych szparagów;
  • praca w gospodarstwie rolnym.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • dostępność od kwietnia 2024 na sezon;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • chęć do pracy przy różnych warunkach pogodowych;
  • mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • dojazd na pole samochodami pracodawcy;
  • sezonową umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę w prac y;
  • możliwość wypłaty raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

jobs@arkenberger-spargelhof.de

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbiory-szparagow-2024-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-kwietnia-nienburg/

ID ogłoszenia: 41465c2015bc470c