€12,00 brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek i czereśni od zaraz Szlezwik-Holsztyn

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Szlezwik-Holsztyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do połowy lipca 2023

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w Szlezwik-Holsztyn bez znajomości języka przy zbiorach truskawek i czereśni. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szlezwik-Holsztyn.

Wynagrodzenie: 12,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracowników będzie zbieranie truskawek oraz czereśni;
  • oferta jest skierowana tylko dla kobiet.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych albo wieloosobowych w cenie 2,50 € na dobę;
  • zatrudnienie tymczasowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-truskawek-czeresni-szlezwik-holsztyn/

ID ogłoszenia: 457646e327e09577