€10,50 netto/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory winogron od zaraz Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Landau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2022
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 78 dni, 15 godzin

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w Landau bez języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Landau.

Wynagrodzenie: 10,50 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie oraz obiad;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Niemczech, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu:

695 644 964

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-zbiorach-winogron-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-landau-2022/

ID ogłoszenia: 9926328c0eeb484b

Linki sponsorowane