€8,60/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od lipca zbiory borówki Hannover 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hannover
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Szukamy chętnych do podjęcia zatrudnienia na plantacji borówki z Hannoveru. Od lipca 2017 praca w Niemczech przy zbiorach dla osób bez znajomości języka na okres około 6 tygodni.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Hannover, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od 7-8 lipca 2017

Czas trwania umowy: około 6 tygodni

Wynagrodzenie: 8,60 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie ręczne zbieranie owoców borówki amrykańskiej na polu oraz ich pakowanie
  • pracownik może zostać przydzielony do innych prac rolniczych na plantacji

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • mile widziane doświadczenie
  • chęć do podjęcia sezonowej pracy
  • posiadanie statusu studenta, rencisty, emeryta lub bycie ubezpieczonym przez członka rodziny
  • możliwość wyrabiania limitów godzinowych zbiorów

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania premii za wydajność
  • zaliczkę raz na tydzień w wysokości 50 euro
  • dużą liczbę godzin pracy
  • zamieszkanie w kontenerach z łazienką i kuchnią za 7 euro dziennie
  • transport do sklepu i na pole
  • opiekę konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Wiadomości z tytułem „Borówka amerykańska NIEMCY” należy wysyłać na adres:

niemcy@bispol.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-borowek-2017-hannover/

ID ogłoszenia: 43159465ed454b87

3 komentarze na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od lipca zbiory borówki Hannover 2017”

  1. majewski636 na @

    Witam jestem zainteresowany pracom mam 30 lat jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie znam dobrze Jezyk Angielski. Prosze o kontakt tel.0048 573964729

  2. ula20068 na @

    BORÓWKA AMERYKAŃSKA NIEMCY

    Witam, jestem zainteresowana tym stanowiskiem.
    Prosze o kontakt
    tel: 506 668 044
    Urszula Pęksa
    Posiadam doświadczenie w pracy w rolnictwie i ogromną chęć do pracy.

  3. werqua na @

    Witam, jesteśmy z chłopakiem zainteresowani państwa ofertą pracy. Możemy podjąć pracę od 07.07. Proszę o kontakt 537 543 949. Pozdrawiam