€do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw Nienburg

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Nienburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Możliwość zatrudnienia od zaraz w gospodarstwie rolnym z okolic Nienburga. Aktualna praca w Niemczech przy zbiorach oraz przetwórstwie szparagów i borówki amerykańskiej.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Nienburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika w gospodarstwie rolnym  będzie pomoc przy zbiorach oraz przetwarzaniu szparagów oraz borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B, zaletą będzie również kat.C oraz T
  • dostępność na dłużej
  • motywacja i chęć do pracy
  • brak uzależnień
  • szybkie uczenie się
  • znajomość podstawowych maszyn rolniczych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek
  • miejsce do zamieszkania
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania wiadomości z CV na adres:

freuchtehof.schindler@gmx.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-nienburg-2017/

ID ogłoszenia: 26589d21f389501

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw Nienburg”

  1. kuba1227 na @

    Witam jestem zainteresowany oferta komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy C+E, bez nałogów, proszę o kontakt jakubnowak.33@wp.pl lub tel 697561096