€do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka zbiory ogórków Kongsberg

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Kongsberg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sierpień 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień 2016

Poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Norwegii przy zbiorach cukinii, ogórków i dyni. Zatrudnienie w Kongsberg, bez znajomości języka oraz doświadczenia. Na miejscu oferujemy wsparcie polskiego rezydenta.

Stanowisko: pracownik zbioru warzyw.

Miejsce zatrudnienia: Kongsberg, Norwegia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • zbiór warzyw takich jak dynie, ogórki, cukinie. Praca odbywa się na polu.

Wymagania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach;
  • sprawność i siła fizyczna na dobrym poziomie;
  • sumienne podejście do zadań;
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od sierpnia;
  • motywacja do pracy;
  • preferowane osoby bez nałogów.

Gwarantujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • sezonową umowę o pracę na legalnych warunkach;
  • bardzo dobre zarobki;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • pracę w przyjaznym środowisku.

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV na adres:

seasonal-worker@post.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-norwegii-zbior-warzyw-ogorkow-cukinii-kongsberg/

Uwaga od administracji: prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przy aplikowaniu, gdyż zachodzi podejrzenie, iż powyższa oferta może być próbą oszustwa lub wyłudzenia.

ID ogłoszenia: 3915718d6af14ac7

5 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka zbiory ogórków Kongsberg”

  1. Heishiro Mitsurugi na @

    Witam , mam 21 lat i jestem bardzo zainteresowany tą ofertą wraz z kolegą . Posiadamy doświadczenie jeżdżac co roku za granice na zbiory i bardzo duże zaangażowanie co do pracy i powieżonego zadania . Jesteśmy w pełni dyspozycyjni co do wyjazdu z dnia na dzień nawet i na pełen okres czasu pracy.

    e-mail : damiansnk120@wp.pl
    telefon : 609329207

    Prosiłbym o odpowiedź na powyższy kontakt i wyrozumiałość.
    Z góry dziękuję i przepraszam .

  2. konradek505 na @

    Jesteśmy grupą 4 osobową, trzy kobiety i jeden mężczyzna. proszę o kontakt na numer 515082751 lub na maila konradek505@gmail.com

  3. justyna.adrian na @

    Witam,jestesmy zainteresowani pracą na sierpień.Jestesmy parą w wieku 21,22 lat i bardzo zmotywowani do pracy.Mój e-mail kliskoj@gmail.com.

  4. MaciekS na @

    Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą pracą. Mamy po 20 lat i możemy zacząć pracę od zaraz.
    Adres e-mail : alcolukur@o2.pl
    telefon : 510 470 490
    Pozdrawiam.

  5. m.rachwal na @

    Razem z kolegą jesteśmy zainteresowani, pracę możemy zacząć od zaraz.
    Proszę o kontakt:
    e-mail: michalrachwal27@gmail.com
    nr telefonu: 794 281 762