NOKdo uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Norwegii dla ogrodnika bez języka Bergen 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen

Poszukujemy odpowiedzialnych pracowników do pielęgnowania ogrodów na terenie Bergen. Praca w Norwegii w ogrodnictwie bez znajomości języka norweskiego. Od pracowników wymagamy posiadania doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:
– koszenie trawy
– przycinanie krzewów
– opryskiwanie roślinności
– wyrywanie chwastów
– używanie urządzeń mechanicznych
– dbanie o teren zielony

Wymagania:
– poczucie estetyki
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie
– należy posiadać doświadczenie na danym stanowisku (min. 3 lata)
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– wykształcenie kierunkowe jest tu niezbędne
– profesjonalizm, zaangażowanie

Oferujemy:
– podpisanie norweskiej umowy bez pośredników
– miejsce do spania
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– odprowadzanie składek
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej osoby na dane stanowisko należy przejść na stronę: http://www.infopraca.pl/praca/ogrodnik-norwegia/norwegia-bergen/12629042

Źródło:

ID ogłoszenia: 6556ddee7fc7ac3

ilość wszystkich wyświetleń: 1697, dzisiaj: 1