NOK23 000 brutto/mc

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy kwiatach bez znajomości języka ogrodnictwo 2020 Hamar

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Hamar
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 1 - 3 miesiące

Szklarnia z Hamar poszukuje od stycznia 2020 osób do sezonowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Hamar.

Wynagrodzenie: 23 000 NOK brutto na godz. – podatek około 25%.

Start: od stycznia 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sadzeniu, pielęgnowaniu oraz zbieraniu kwiatów doniczkowych pod zamówienia;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • zmotywowanie;
  • chęć podjęcia pracy sezonowej;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wiek od 40 do 50 lat;
  • brak problemów ze zdrowiem oraz brak otyłości.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie 500 NOK na mc – pokój dla pracownika, dostęp do wspólnej kuchni oraz łazienki i Internet;
  • dodatek wakacyjny 12% od wypracowanej kwoty brutto.

Aplikacja:

CV w wersji PDF wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres: wujo1973@wp.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-2020-hamar/

ID ogłoszenia: 7535dde9555ce481