NOK140 brutto/h lub na akord

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz zbiory warzyw bez języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Przewidywany czas zatrudnienia: koniec października 2023 z opcją przedłużenia
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym na terenie Drammen od zaraz przy zbiorach warzyw. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 140 NOK brutto na godz. lub na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • zadaniem będzie uprawa i zbieranie warzyw.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca października 2023 z opcją przedłużenia;
  • wiek od 25 do 45 lat;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka;
  • umowę podpisywaną z norweskim pracodawcą;
  • zakwaterowanie na miejscu;
  • praca w systemie godzinowym albo akordowym;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +47 967 524 64 – Bartek

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-sezonowa-od-czerwca-drammen-2023/

ID ogłoszenia: 815649ee73a5b434