€14,20 na godz.

Oferta sezonowej pracy w Szwecji bez języka przy zbiorach kwiatów od zaraz Boras

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Boras
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca lipca 2022 z opcją przedłużenia

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie 2022 w Boras bez znajomości języka przy zbiorach kwiatów. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Boras.

Wynagrodzenie: 14,20 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie od marca do końca lipca 2022 z opcją przedłużenia;
  • pracownik będzie zbierał i pakował kwiaty;
  • praca wykonywana jest na zewnątrz oraz wewnątrz, co zależy od zadań.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej w Polsce albo Szwecji;
  • bez języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • doświadczenie przy zbiorach i pakowaniu kwiatów;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-przy-zbiorach-i-pakowaniu-kwiatow-boras-szwecja,oferta,8809221

ID ogłoszenia: 146621e2e9cc647f