€10,00 na godz.

Oferta sezonowej pracy w Szwecji bez znajomości języka przy zbiorach warzyw 2021 Helsingborg

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Helsingborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja/czerwca 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października/listopada 2021

Ogłoszenie aktualnej od maja-czerwca 2021 sezonowej pracy w Szwecji na farmie. Zatrudnienie przy zbiorach warzyw w Helsingborg bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Helsingborg.

Wynagrodzenie: 10,00 € na godz.

Start: od maja/czerwca 2021.

Liczba miejsc: 4 osoby, czyli 2 osoby od maja i 2 osoby od czerwca.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie warzyw, takich jak: kapusta, kalafior oraz ziemniaki itp.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • wiek od 30 do 40 lat, wzrost od 1,75 do 1,84 cm;
  • wybór do testu jest na podstawie CV i trwa on przez maksymalnie 14 dni – kandydat może zostać odesłany, jeżeli nie zakwalifikuje się po przyjeździe.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 50 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-warzywnej-szwecja-helsingborg,oferta,7998985

ID ogłoszenia: 963605cc398c3d5e