PLNok. 10 000

Oferta sezonowej pracy w Szwecji 2022 zbiory grzybów bez języka Falun

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Falun
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień 2022

Od sierpnia 2022 do podjęcia sezonowa praca w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie w Falun bez znajomości języka przy zbiorach grzybów. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Falun.

Wynagrodzenie: do 10 000 PLN.

Start: od sierpnia 2022.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa;
  • zadaniem będzie zbieranie grzybów.

Wymagania:

  • wyżywienie we własnym zakresie;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B u jednej osoby;
  • mile widziani miłośnicy wędkarstwa oraz zbierania grzybów w wieku powyżej 35 lat.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • solidnego pracodawcę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 537 870 579 (dzwonić prosimy do godziny 18.00).

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pomoc-przy-zbiorach-grzybow-CID4-IDQ1tK1.html

ID ogłoszenia: 93262d9a1c4890e3