€13,50/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz pomoc ogrodnika bez języka Monachium 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Chętnie zatrudnimy od zaraz w Monachium na stanowisku pomocnika ogrodnika osoby bez znajomości języka. Dobrze płatna fizyczna praca w Niemczech przy układaniu trawników z rolki.

Stanowisko: pomocnik ogrodnika

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w niewielkiej firmie zajmującej się architekturą ogrodniczą dla ekskluzywnych klientów
  • do zadań pracownika będzie należało m.in. układanie trawników z rolki, rozmieszczanie kamieni naturalnych oraz prace brukarskie

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat.B
  • preferowane osoby posiadające kwalifikacje oraz doświadczenie w podobnej branży

Oferujemy:

  • darmowe miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
  • bardzo dobre zarobki
  • zapewnioną stała pracę do 20.12.2017
  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech bez znajomości języka

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

info@parkundgarten.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocnika-ogrodnika-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 9358ffd0fd47dc3