£7,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz zbiory truskawek bez języka Southampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Southampton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Propozycja sezonowej pracy w Anglii od zaraz przy zbiorach truskawek. Możliwość zatrudnienia na plantacji z Southampton dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Southampton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do października 2017

Wynagrodzenie: 7,50 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na polu
  • zadaniem pracownika będzie ręczne zbieranie truskawek do skrzynek

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w zbieraniu owoców miękkich
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • otwartość i bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • zapewnione lokum w kontenerach mieszkalnych
  • możliwe premie za wydajność

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

mateusz.knapik.92@gmail.c­om.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-truskawek-w-southampton-do-pazdziernika-2017/

ID ogłoszenia: 706598b884dcf562