€9,20/h brutto

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz przy kwiatach bez języka Hoofddorp

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Hoofddorp
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Ogrodnictwo – oferta pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w szklarni z Hoofddorp przy pielęgnacji i pakowaniu tulipanów.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Miejsce pracy: Hoofddorp, Aalsmeer (okolice Amsterdamu) Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 9,60 euro brutto

Numer referencyjny: 10960

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pielęgnacja, sadzenie oraz pakowanie kwiatów szklarniowych

Wymagania:

  • mile widziane posiadanie ważnego prawa jazdy kat.B
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia w Holandii od zaraz
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna dyspozycyjność
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • legalna pracę na warunkach obowiązujących w Holandii
  • konkurencyjne zarobki
  • zapewnione przez pracodawcę ubezpieczenie
  • terminowe wypłaty pensji co tydzień
  • pracę w Holandii bez znajomości języka

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższą oferta pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 518 610 625

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-hoofddorp/

ID ogłoszenia: 7065a398bade570a