€8,84/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz zbiory kapusty dla par bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnimy pary we Frankfurcie nad Menem przy zbiorach kapusty, sałaty i selera.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w rolnictwie
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sadzenie oraz zbieranie kapusty, sałaty, rzodkiewki, marchwi oraz porów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące
  • chęć i motywacja
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • posiadanie doświadczenia w rolnictwie

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych za 3 euro dziennie
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zachęcamy do kontaktu pod numerem:

13 4463295 lub 782745508

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-szwecji-fizyczna-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-uppsala/

ID ogłoszenia: 3565b85963226a75