NOKakord

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka zbiory truskawek od zaraz Magnor

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Magnor
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Dostępna od zaraz propozycja wakacyjnej pracy w Norwegii dla studentów i uczniów. Chętnie zatrudnimy kandydatów bez znajomości języka przy zbiorach truskawek.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Magnor, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka akordowa

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu truskawek z upraw polowych oraz tunelowych
  • do zadań będzie należało także sortowanie owoców

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja i sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracach sezonowych
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • własne ubrania

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • legalną pracę na czas określony
  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK dziennie

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-zbiory-truskawek-na-wakacje-2018-magnor-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 9225b186f0c0bb3a