NOK145/h brutto

Dla par praca w Norwegii 2018 rolnictwo bez języka od zaraz Moss na gospodarstwie

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Moss
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada

Gospodarstwo z Moss poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 w rolnictwie przy zbiorach owoców a także karmieniu i dojeniu bydła. Chętnie przyjmiemy również pary.

Miejsce: Moss, Norwegia.

Zarobki: 145 NOK/h

Start: od zaraz.

Wolne miejsca: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc w pracach rolniczych;
  • sortowanie, pakowanie i zbiory owoców oraz warzyw;
  • dojenie oraz karmienie bydła i trzody chlewnej.

Oczekiwania:

  • dobry stan zdrowia;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • osoby bez nałogów;
  • mile widziany komunikatywny język angielski;
  • doświadczenie w podobnych pracach;
  • zaangażowanie;
  • zdolność do pracy grupowej.

Oferujemy:

  • darmowe miejsce zamieszkania na czas umowy w wygodnym i ogrzewanym domu;
  • możliwość pracy dla par oraz grup;
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń;
  • uczciwe warunki zatrudnienia.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, bardzo prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem strony:

cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Należy wybrać opcję „Pomocnik w gospodarstwie rolnym w Moss”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych. Bardzo prosimy o przemyślane aplikacje!

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pomocnik-w-rolnictwie-moss-2018/

ID ogłoszenia: 7635b91356359dee