€9,67 za godz. brutto

Bez języka ogłoszenie pracy we Francji w rolnictwie od zaraz przy winoroślach dla Polaków

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni lub 2 miesiące

Poszukujemy od zaraz do zatrudnienia w rolnictwie przy pielęgnacji winorośli. Propozycja pracy we Francji bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie jest zorganizowane w domu prywatnym na gospodarstwie.

Stanowisko: pracownik rolniczy.

Lokalizacja: Francja.

Stawka godzinowa: 9,67 za godz. brutto. Po pierwszym tygodniu pracy nowe osoby otrzymują zaliczkę w kwocie 100 lub 200 euro.

Początek pracy: koniec maja 2016.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnacja winorośli;
  • obrywanie niepotrzebnych pędów;
  • przywiązywanie winorośli do palików;
  • plewienie chwastów;
  • podlewanie oraz nawożenie;
  • rozkładanie siatek przeciwgradowych.

Oczekujemy:

  • mile widziana znajomość języka francuskiego;
  • podstawowy język angielski;
  • plusem będzie możliwość przyjazdu własnym samochodem;
  • sprawności fizycznej;
  • motywacji do pracy;
  • sumienności;
  • doświadczenia w podobnej pracy;
  • zaświadczenie o ważnym ubezpieczeniu zdrowotnym minimum 30 dni przed datą wyjazdu;
  • oferty nie kierujemy do studentów i uczniów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • 5-6 dni pracy w tygodniu – ok. 40 godzin;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • wdrożenie w obowiązki;
  • dobre wynagrodzenie.

Dla kandydatów:
Drodzy kandydaci, więcej informacji na temat oferty oraz możliwość aplikacji (przycisk „Aplikuj”) znajdziecie pod adresem:

ID ogłoszenia: 507573f4739731a5

ilość wszystkich wyświetleń: 2115, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy we Francji w rolnictwie od zaraz przy winoroślach dla Polaków”

  1. ayahh na @

    witam,jestem zainteresowana oferta pracy, dysopzycyjna od poczatku lipca do konca wrzesnia,prosze o podanie meila abym mogla przeslac cv

  2. Nats91 na @

    Witam, jestem zainteresowana mam 6 lat doświadczenia w pracy w winnicy w Niemczech. Jestem dyspozycyjna od początku lipca do końca września.

  3. Oceanka na @

    Witam,

    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy osobami sprawnymi fizycznie, energicznymi. Będę wdzięczna za kontakt pod adresem: tetea@o2.pl
    Serdecznie pozdrawiam