PLN~8500 miesięcznie

Ogrodnictwo Dania praca fizyczna przy różach od zaraz bez języka, Jutlandia Północna

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia Północna
  • Data rozpoczęcia pracy: 27.05 pierwsza tura
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na 3 miesiące
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 66 dni, 21 godzin

Również bez znajomości języka obcego na terenie Jutlandii Północnej od zaraz do podjęcia praca w Danii w ogrodnictwie przy kwiatach – różach (pielenie).

Informacje
Pracownik szkółkarski – pielenie róż i krzewów
Praca odbywa się od końca maja do września
Pierwsza tura: 27 maja
Druga tura: 31 maja
Ilość wakatów: 20
Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Oczekujemy
dyspozycyjność w podanym terminie,
gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
bardzo dobra sprawność fizyczna,
mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN
Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Zakres obowiązków
pielenie ręczne róż i krzewów,
inne prace polowe.

rekrutacja@quickstaff.dk

ID ogłoszenia: 147664ed47b2e1af