€8,80/h brutto

Ogrodnictwo od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy kwiatach 2017 Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Emsbüren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia 2017 w szklarni z Emsbüren dla osób bez znajomości języka. Ogrodnictwo – praca  w Niemczech przy kwiatach na okres 4 tygodni.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Lokalizacja: Emsbüren, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 8,80 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na zrywaniu suchych liści oraz kwiatów
  • do obowiązków pracownika będzie należało także pakowanie oraz załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 4 tygodnie
  • dobra kondycja
  • otwartość i elastyczność
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobry ogólny stan zdrowia

Oferujemy:

  • szansę na przedłużenie współpracy
  • jasne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • miejsce do zamieszkania w firmowych kwaterach
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co 2 tygodnie
  • w razie potrzeby transport do pracy
  • opiekę konsultanta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zainteresowani ofertą, prosimy o wysłanie CV na adres:

biuro@job4everybody.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-2017-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-szklarnia-z-emsburen/

ID ogłoszenia: 27159d024f742745