€9,23/h brutto

Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy kwiatach Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Emsbüren
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Atrakcyjna oferta zatrudnienia w ogrodnictwie przy kwiatach. Od zaraz Niemcy praca w szklarni z Emsbüren dla osób bez znajomości języka przy pielęgnacji i sadzeniu roślin.

Stanowisko: pracownik w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Emsbüren, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,23 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pielęgnacji oraz sadzeniu roślin
  • zadaniem pracownika będzie ścinanie, pikowanie, podlewanie oraz nawożenie kwiatów
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało także pakowanie oraz komisjonowanie

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w komfortowych warunkach za 250 euro miesięcznie
  • opiekę rezydenta
  • zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • dobre zarobki
  • możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeśli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy w Niemczech prosimy o wysyłanie CV wraz z terminem dyspozycyjności na adres:

opole@cp-personal.com z dopiskiem: praca kwiaty

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-emsburen/

ID ogłoszenia: 352594665cac89f7

1 odpowiedź na “Ogrodnictwo od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy kwiatach Emsbüren”

  1. Karolinaber na @

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Prosimy o kontakt.

    Tel: 791 156 440
    E-mail: d.galazewicz.2e@gmail.com