PLN4500-9000 na mc

Ogrodnictwo praca Niemcy w Kempen bez języka przy kwiatach od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kempen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech 2020. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie na terenie Kempen przy kwiatach szklarniowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Kempen.

Wynagrodzenie: 4500 – 9000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie sezonowe przy kwiatach;
  • pracownik będzie sadził cebulki, przesadzał kwiaty, przygotowywał kompozycje kwiatowe, a także pakował kwiaty, sortował je i przewoził;
  • praca przy kwiatach, takich jak: dalie, storczyki, róże, pelargonie, chryzantemy, wrzosy.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w wyposażonych domkach;
  • darmowy transport z zamieszkania do pracy;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę na jednej zmianie i dogodne godziny pracy;
  • legalne zatrudnienie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w organizacji transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Oferta ta nie jest skierowana ani dla par, ani dla małżeństw.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 albo +48 95 757 09 90

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-ogrodnictwo-2020-kempen/

ID ogłoszenia: 8505f7c90406c0ef