€10,24 brutto/h

Ogrodnictwo przy kwiatach bez języka dam pracę w Holandii od kwietnia 2021 Almere

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Almere
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od kwietnia 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy

Od kwietnia 2021 możliwość podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach (kaliach). Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Almere bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Almere.

Wynagrodzenie: 10,24 € brutto na godz.

Start: od kwietnia 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana w szklarni, gdzie zadaniem będzie pielęgnowanie, podlewanie oraz zrywnie kwiatów (kalii);
  • układanie kwiatów na taśmie, a także łączenie ich w bukiety;
  • pracownik będzie przygotowywał zamówienia do wysłania;
  • praca wykonywana od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy do listopada 2021;
  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z podstawowym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu n akonto;
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochód brutto – naliczane od godzin podstawowych;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc przed wyjazdem;
  • na miejscu opiekę koordynatora;
  • zakwaterowanie;
  • dostęp do darmowego wi-fi;
  • ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą się zgłaszać w jednym z oddziałów:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 697 831 697
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 605 148 444
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 667 713 111
kielce@abpraca.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-holandia-w-ogrodnictwie-przy-kwiatach-od-zaraz-od-kwietnia-2021-almere/

ID ogłoszenia: 539602aa6ba76585