PLN9,500 zł netto

Operator wózka widłowego oferta pracy w Danii od zaraz, Slangerup

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Slangerup
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Od zaraz w rejonie Slangerup do podjęcia legalna praca w Danii jako pracownik produkcji – operator wózka widłowego. Zatrudnienie ze znajomością języka angielskiego.

INFORMACJE

Pracownik produkcji – operator wózka
Numer oferty: P-2
Start pracy: rekrutacja otwarta
Ilość wakatów: 2

OCZEKUJEMY

Dyspozycyjność,
Znajomość języka angielskiego,
Doświadczenie na podobnym stanowisku,
Uprawnienia na wózki widłowe,
Odpowiedzialność i sumienność
Auto do dojazdu do pracy

OFERUJEMY

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9200 PLN

8200 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obsługa wózka widłowego oraz skanera,
Załadunek / rozładunek skrzyń z owocami,
Wydawanie towarów żywnościowych,
Prowadzenie dokumentacji wydawanego towaru,
Inne prace produkcyjne

ID ogłoszenia: 463631f138cd0fc7

ilość wszystkich wyświetleń: 223, dzisiaj: 1