PLN8.000 tys. zł netto

Pielenie jodły kaukaskiej praca w Danii w leśnictwie bez języka od czerwca 2022, Vejle

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Vejle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na okres 3 miesięcy

Począwszy od czerwca 2022 w rejonie Vejle ciekawa oferta sezonowej pracy w Danii w leśnictwie przy pieleniu jodły kaukaskiej. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego będzie również możliwe.

Informacje
Pracownik szkółkarski – pielenie jodły
Numer oferty: S-67
Ilość wakatów: 25
Start pracy
Praca odbywa się od czerwca do września
Pierwsza tura: początek czerwca
Druga tura: połowa czerwca
Trzecia tura: początek lipca

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 800 PLN
7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy
nie jest wymagana znajomość języka obcego,
dyspozycyjność w podanym terminie,
gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
bardzo dobra sprawność fizyczna,
mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).
Zakres obowiązków
pielenie jodły kaukaskiej,
inne prace szkółkarskie.

Dodatkowe informacje
pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne,
możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
ubezpieczenie zdrowotne,
wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał.

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 353625ab42fed3a7

ilość wszystkich wyświetleń: 273, dzisiaj: 1