PLN8,000.00

Pielenie pora – oferta pracy w Danii od zaraz w rolnictwie 2022, Odense

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Odense
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz (czerwiec 2022) oferta sezonowej pracy w Danii w rolnictwie przy pieleniu pora. Zatrudnienie w okolicach Odense dla kandydatów z dobrą kondycją, sprawnością fizyczną.

Informacje
Pracownik rolny – pielenie pora

Numer oferty R-50

Rozpoczęcie pracy:

Rozpoczęcie prac:

I tura 3 czerwiec

II tura 17 czerwiec

Zakończenie prac: połowa sierpnia

Ilość wakatów: 12

Oczekujemy
Nie jest wymagana znajomość języka obcego.

Dyspozycyjność w podanym terminie,

Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych

Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Zakres obowiązków
pielenie warzyw na platformie,

pielenie warzyw ręczne bez platformy,

inne prace polowe (sadzenie maszynowe, ściąganie, zakładanie siatek)

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8000 PLN

7000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Zwrot paliwa za dojazdy do pracy w kwocie 100 koron tygodniowo na jedną osobę w aucie

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Dodatkowe informacje
Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach

Ubezpieczenie zdrowotne,

Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,

Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 370628636644f505

ilość wszystkich wyświetleń: 297, dzisiaj: 1