€do uzgodnienia

Płytkarz-glazurnik praca we Francji w budownictwie (okolice Lyonu)

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Lyon
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 03/07/2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 31/09/2017

Aktualne ogłoszenie dam pracę we Francji dla płytkarza-glazurnika w okolicach Lyonu. Zatrudnienie w budownictwie dla osób z doświadczeniem zawodowym.

Umiesz klasc plytki podlogowe i scienne ? Jestes dokladny i sumienny ? Przyjedz z kolega, praca w ekipie dwuosobowej !!

Francuska agencja pracy AB2PRO Polska poszukuje kandydatów na stanowisko: PŁYTKARZ

Opis stanowiska :
– Przygotowanie podłoża i podkładu
– Kładzenie płytek podłogowych i ściennych
– Kładzenie cokołów wykończeniowych
– Silikonowanie/fugowanie
– Praca w ekipie dwuosobowej

Wymagania:
– Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
– Mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem (1 auto na ekipę)
– Podręczne narzędzia i ubranie robocze (kask, buty ochronne) na rozpoczęcie pracy

Oferujemy :
– Zatrudnienie na francuskich warunkach – francuski pracodawca (nie w delegacji)
– Skladki oraz podatki odprowadzane przez pracodawce we Francji (ubezpieczenie socjalne i zdrowotne, składki emerytalne, podatki)
– Atrakcyjne wynagrodzenie min 10€ netto/godz
– Do 43 godzin pracy tygodniowo
– Dlugoterminowe kontrakty
– Zakwaterowanie gwarantowane i oplacone przez pracodawce
– Opieka koordynatora polskojęzycznego: tłumaczenia i administracja
– Nowe ubranie robocze po upływie 2 tygodni pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji na mk@ab2pro.com

ID ogłoszenia: 5995953cb24e4c8a

ilość wszystkich wyświetleń: 1191, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez MaciejAB2PRO

Ostatnie przedmioty dodane przez MaciejAB2PRO »