€12,00

Płytkarz-Kafelkarz praca we Francji na budowie remonty 2018 Strasburg

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Strasbourg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 05.11.2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Agencja zatrudnieniea dla kontrahenta ze Strasburga poszukuje płytkarzy-kafelkarzy gotowych do podjęcia pracy we Francji na budowie przy wykończeniach i remontach.

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Płytkarz-Kafelkarz
Lokalizacja: Strasbourg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• układanie glazury, terakoty na kleju w nowo wybudowanych budynkach

WYMAGANIA:
• minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe jako kafelkarz
• samodzielność w wykonaniu powierzonych pracodawcy
• chęci i zaangażowanie

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

• umowa o pracę tymczasową,
•  zakwaterowanie zapewnione i opłacone
• dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
• możliwość pracy w nadgodzinach
• długotrwałą współpracę
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT:
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy: praca.francja@interkadra.pl W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 535 510 530/ 731 750 870

ID ogłoszenia: 7325bcd902db19e7

ilość wszystkich wyświetleń: 629, dzisiaj: 1