DKK52 DKK/h netto

Praca Dania na produkcji przy sortowaniu ziemniaków bez języka Ribe

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Ribe
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 12.09.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12.10.2014

Aktualnie poszukujemy 2 pracowników bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia do pracy w Danii. Oferta z Ribe na linii produkcyjnej przy sortowaniu ziemniaków. Zatrudnienie od 12 września do 12 października.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sortowania
Lokalizacja: Dania, Ribe
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
– praca przy taśmie produkcyjnej
– sortowanie ziemniaków, które polega na odrzucaniu tych zgniłych
– zdejmowanie z taśmy produkcyjnej kamieni i wszystkich większych zanieczyszczeń
– prowadzenie porządków na stanowisku pracy po zakończonej zmianie

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– przestrzeganie zasad BHP
– dobre zdrowie, bez problemów z kręgosłupem
– sprawne i zwinne dłonie
– chęć do pracy w nadgodziny i weekendy
– możliwość wyjazdu do Danii od zaraz
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– kandydaci powinni mieć doświadczenie w prowadzeniu traktora

Oferujemy:
– dwa wolne stanowiska
– zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia
– start od 12 września do 12 października
– zapewniamy miejsce zamieszkania (5oo DKK/tydz.)
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na maila: mb@balticworkforce.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 9675409aca0add43

1 odpowiedź na “Praca Dania na produkcji przy sortowaniu ziemniaków bez języka Ribe”

  1. panna1982 na @

    Witam jestem zajnteresowany pracom prosze o kantakt 697 135 788