€stawki wiekowe

Sezonowa praca Holandia przy zbiorach warzyw – sałaty bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Breda

Zatrudnienie dla pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii (Breda) przy zbiorach sałaty. Oferta aktualna na okres 6 miesięcy. Start już od kwietnia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: minimalne krajowe według CEO
Start: od kwietnia

Zadania:
– należy sortować warzywa oraz dokładnie je umyć
– zbieranie sałaty
– pielęgnacja zbiorów

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kandydatów z doświadczeniem przy zbiorach sałaty
– należy znać język angielski bądź niderlandzki
– zaplanowanie wyjazdu w kwietniu
– możliwość pozostania na miejscu przez okres 6 miesięcy
– siła fizyczna
– szybkość, sprawność, energiczność
– umiejętne zarządzanie czasem pracy

Oferujemy:
– w tygodniu zapewniamy do 48 godzin pracy
– stawki wiekowe
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjno-prawne
– szkolenia wprowadzające na stanowisko
– zatrudnienie tymczasowe
– niezbędne przybory do pracy

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: a.deboer@nedflex.nl
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 28756c0dc224cad3

2 komentarze na “Sezonowa praca Holandia przy zbiorach warzyw – sałaty bez języka Breda”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Kakinh22o na @

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą oferta pracy na wakacje w raz 2 kolegami. Mamy ukończone 19 lat i posiadamy wszyscy prawo jazdy kategorii B. Interestuje nas wyjazd po 20 czerwca

    -Jesteśmy chętni do pracy
    – Dobra kondycja fizyczna
    – Punktualni, uczciwi
    – szybko się uczymy

    Prosze o kontakt.
    nr tel ; 783 189 004
    email : kaka50@interia.eu