€do ustalenia

Praca Holandia w szklarni przy zbiorach warzyw bez języka Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Leeuwarden
  • Zakwaterowanie: Brak

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów. Oferta z Leeuwarden bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Zatrudnienie na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik do zboru pomidorów
Lokalizacja: Holandia, Leeuwarden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr referencyjny: ZP/EK/2014/

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na zbiorze pomidorów ze szklarni. Pracownik będzie również sortować warzywa i sprawdzać ich jakość według wytyczonych norm.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Holandii na min. 3 miesiące
– energia, witalność życiowa
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:
-legalne i stabilne zatrudnienie
– podpisanie umowy holenderskiej
– na miejscu możliwość kontaktu z polskimi opiekunami po wcześniejszym ich zorganizowaniu
– zapewniamy dojazd z Polski do Holandii i powrót do kraju po wygaśnięciu umowy
– pracodawca zapewnia zakwaterowanie i ubezpieczeni

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: [ogłoszenie wygasło] w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych.

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 497541f5e03d8efa

4 komentarze na “Praca Holandia w szklarni przy zbiorach warzyw bez języka Leeuwarden”

  1. reganajax na @

    Witam, jestem zainteresowany praca wraz ze znajomym. regan1992@op.pl

  2. Ruuuda na @

    Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach w Holandii, zbierałyśmy między innymi truskawki. Posiadamy aktualne numery sofi oraz konta holenderskie. Proszę o kontakt na numer: +48 785848953 lub e-mail jedryczka94@gmail.com.
    Pozdrawiam.

  3. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. King78 na @

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy, mam 20 lat, jestem pracowity, punktualny, zręczny, sympatyczny, mój tel: 669096782 Pozdrawiam