€10/h brutto

Praca Niemcy od zaraz przy zbiorach brukselki bez znajomości języka Chemnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Chemnitz
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Opcja zatrudnienia od zaraz w gospodarstwie rolnym z Chemnitz. Praca w Niemczech przy zbiorach brukselki dla osób bez znajomości języka z zakwaterowanie bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce: Chemnitz, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: około 3-4 tygodni

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbiorach brukselki z użyciem specjalnego kombajnu
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie kłączy oraz umieszczanie ich w wyznaczonym miejscu

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • własne ubrania oraz obuwie
  • brak uzależnień
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w ogrzewanych domkach
  • zatrudnienie na czas określony
  • opiekę konsultanta
  • transport do pobliskich sklepów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „zbiory-brukselki 11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-brukselki-bez-jezyka-chemnitz/

ID ogłoszenia: 4615a121ae557d4b