€5,70 euro/h brutto

Praca Niemcy w sadzie od zaraz bez znajomości języka przy zbiorach jabłek

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy

Poszukujemy od zaraz 12 osób do pracy w Niemczech w sadownictwie. Oferta dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy zbiorach jabłek z drzew i tych opadłych na ziemie.

Stanowisko: Osoba do zbioru owoców twardych
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 5,70 euro/h brutto

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór jabłek. Zbieranie owoców z ziemi jak i z drzewa przy pomocy drabiny.

Wymagania:
– brak lęku wysokości
– osoba nie zarejestrowana w UP (od 2014 roku)
– od początku roku bez zasiłku rodzinnego, pobierania renty bądź emerytury
– najlepiej osoby na utrzymaniu rodziny od roku 2014
– kandydat nie może prowadzić działalności gospodarczej od początku bieżącego roku
– wymóg zbioru to jedna tona dziennie
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na dwa miesiące
– dla potrzebujących pomoc przy szukaniu mieszkania
– 8 godzinny dzień pracy
– miłą atmosferę w firmie
– dobre warunki pracownicze
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: praca@jeople.de w tytule wpisując: imię, nazwisko i jabłka.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2753dab99120f38

5 komentarzy na “Praca Niemcy w sadzie od zaraz bez znajomości języka przy zbiorach jabłek”

  1. Pieter 518 na @

    Witam
    Jestem zainterosowany Państwa oferto Bardzo chętnie podejmę się pracy w tej branży. posiadam doświadczenie przy zbiorach za granico .Mogę podjąć prace o zaraz Kontakt e-mail zjeckoope@wp.pl telefon 798655129

  2. dosia19011 na @

    Jestem zainteresowana ogłoszeniem . Mam 22 lata i pracowałam przy zbiorach jabłek tu w Polsce kilka dni. . Jestem punktualna , energiczna i wytrwała oraz szybko się uczę. Zostawiam swój numer telefonu 721104048

  3.   na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 22 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. Dagmara na @

    Witam.
    Mam 19 lat i wraz z kolegą poszukuję pracy. ( Jesteśmy dyspozycyjni do października )
    Jesteśmy osobami, sumiennymi, pracowitymi i sumiennymi. Nie mamy doświadczenia ale szybko się uczymy. Telefon: 570 692 396

  5. bartek na @

    jestem zainteresowany pracowalem w angli 5 lat przy zbiorach mam 32 lata silny z doswiadczeniem nr tel 607158956