NOKod 85 zł w górę za godzinę.

Praca Norwegia na budowie bez języka przy wykończeniach mieszkań 2016

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Norwegia

Firma budowlana poszukuje pracowników do wykończeń mieszkań. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka z bardzo dobrym wynagrodzeniem, perspektywą rozwoju oraz pomocą w sprawach formalnych.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Płaca: od 85 zł za godzinę.

Lokalizacja: Norwegia.

Zadania w pracy:

  • prace wykończeniowe;
  • układanie płytek;
  • fugowanie glazury;
  • malowanie ścian;
  • montaż podłóg.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy – min.5 lat;
  • mile widziane referencje z poprzednich prac;
  • komunikatywny język angielski lub norweski;
  • duża dokładność, „fach w ręku”;
  • dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • sprawność fizyczna;
  • brak nałogów mile widziany.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z norweskim pracodawcą;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz w sprawach formalnych;
  • ubezpieczenia oraz składki;
  • stabilne, dobrze płatne zatrudnienie.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres mailowy:

info@euro-job.pl

tel. 0048 32 257 87 37

Informujemy, że odpowiemy jedynie na te oferty, które spełniają nasze wymagania.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-przy-wykonczeniach-mieszkan-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 56356ce335bd7882

1 odpowiedź na “Praca Norwegia na budowie bez języka przy wykończeniach mieszkań 2016”

  1. pawel1129 na @

    witam
    jestem zainteresowany pracą bardzo posiadam numer personalny norweski mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat moj nr 91267842