NOK162,40/h brutto

Praca Norwegia w gastronomii od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Możliwość podjęcia zatrudnienia w hotelu z Lillehammer dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Norwegii od zaraz na stanowisku pomocy kuchennej przy obsłudze zmywaka.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 162,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w kuchni hotelowej
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników oraz obsługa zmywaka
  • do obowiązków będzie należało utrzymywanie porządku – mycie podłóg, wynoszenie śmieci, sprzątanie blatów, itp.

Wymagania:

  • świetna organizacja czasu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta
  • pracę w Norwegii możliwą od zaraz
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • opcję wykupienia niedrogich posiłków na miejscu
  • szansę na stałą umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem „pk/007/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/2018-praca-w-norwegii-jako-pomoc-kuchenna-w-restauracji-bez-jezyka-od-zaraz-lillehammer/

ID ogłoszenia: 7545a39854280c7e