£6,70 GBP/h

Praca w Anglii dla Polaków przy zbiorach winogron od września Alfriston

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Alfriston
  • Data rozpoczęcia pracy: wrzesień

Dam pracę w Anglii dla Polaków bez doświadczenia przy zbiorach owoców-winogron. Stanowisko dostępne już od września w Alfriston na okres do 8 tygodni. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Anglia, Alfriston
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h
Numer referencyjny: RSE1059CS/BB

Zadania:
Praca polega na ręcznym zbiorze winogron oraz układaniu ich w skrzynkach.

Wymagania:
– gotowość pozostania w Anglii do 8 tygodni
– dostosowanie się do pracy w różnych warunkach pogodowych
– dobre zdrowie
– siłą fizyczna
– zdolność do ciężkiej, wielogodzinnej pracy
– przyjazd samochodem
– podpisanie klauzuli dotyczącej 48 godzinnego tygodnia pracy
– angielski na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie będzie atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie również dla par i grup
– satysfakcjonujące stawki godzinowe
– start od września
– pracę po 12 godzin dziennie
– zapewniamy lunch w ciągu dnia
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji

Aplikacja:
Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: bogna@recruitmentsoutheast.co.uk w temacie należy wpisać numer referencyjny: RSE1059CS/BB

Źródło: http://www.angolia.co.uk/ads/show/adid/299263_Osoby-do-zbioru-winogron

ID ogłoszenia: 8555c13bf47ac24

3 komentarze na “Praca w Anglii dla Polaków przy zbiorach winogron od września Alfriston”

  1. Marcin89. na @

    Witam mam na imię Marcin 26 lat. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Kasia19151 na @

    Witam jestesmy młodymi ludźmi 3 osoby. Posiadamy własny transport. Proszę o kontakt 886492060

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam