£7,21 GBP za godz. brutto

Praca w Anglii przy dojeniu krów w rolnictwie od zaraz dla Polaków Llanelli

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Llanelli
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Farma z Llanelli szuka od zaraz pracowników sezonowych do pracy w Anglii. Oferta dla Polaków przy dojeniu krów oraz dbaniu o zwierzęta znajdujące się na farmie. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: rolnik
Lokalizacja: Anglia, Llanelli
Wynagrodzenie: 7,21 GBP za godz. brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– dojenie krów
– obsługiwanie maszyn do dojenia
– dbanie o zwierzęta znajdujące się na farmie (karmienie ich i czyszczenie)
– prowadzenie drobnych prac naprawczych

Wymagania:
– dla osób z rocznym doświadczeniem w pracach rolniczych przy zwierzętach
– zatrudniamy osoby potrafiące obsługiwać maszyny rolnicze
– posiadanie prawa jazdy kat. B i T
– możliwość wyjazdu za Anglii na dłuższy okres
– tylko osoby odpowiedzialne, dojrzałe, sumiennie wykonujące zadania
– dobre zdrowie
– angielski na poziomie podstawowym

Oferujemy:
– terminowe wypłacanie należności
– zakwaterowanie w cenie 40,56 GBP płatne za tydzień
– 50 przepracowanych godzin w ciągu 7 dni
– dobrze płatną pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: praca@csarecruitment.eu proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-anglia-dla-polakow-w-rolnictwie-przy-dojeniu-krow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8205543604b7d47e

2 komentarze na “Praca w Anglii przy dojeniu krów w rolnictwie od zaraz dla Polaków Llanelli”

  1. korzonek na @

    witam chętnie podejmę pracę mówię po angielsku mam doświadczenie w pracy na gospodarstwie prosze o kontakt korzen.piotr@wp.pl

  2. Michl na @

    Witam, posiadam bardzo duże doswiadczenie w tego typu pracy. Wychowałem sie na wsi i od małego pomagam rodzicą, posiadam prawojazdy kat B i T. Bardzo prosze o kontakt 693364473 lub 531108897 e-mail kati10@onet.pl