£6,50 GBP za godz.

Praca w Anglii przy zbiorach ziemniaków bez znajomości języka od zaraz Swaffham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Swaffham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Aktualnie szukamy pracowników sezonowych do pracy w Anglii na farmie mieszczącej się w okolicach Swaffham. Oferta bez znajomości języka angielskiego przy zbiorach warzyw.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Anglia, Swaffham
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie ziemniaków
– układanie warzyw w przygotowane skrzynki
– zanoszenie zbiorów so samochodów

Wymagania:
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– bez problemów ze zdrowiem
– chęć podjęcia pracy sezonowej na angielskich warunkach
– każdy pracownik musi posiadać odpowiednią odzież ochronną na każdą pogodę
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– wyjazd od zaraz
– pozytywne nastawienie
– punktualność, elastyczność

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę sezonową
– możliwość uzyskania nowego doświadczenia
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę
– godne warunki pracy
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Gosia: 07557954806; biuro: 01603767617

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-ziemniakow-bez-jezyka-swaffham/

ID ogłoszenia: 41055eb6ec5bb3d0

5 komentarzy na “Praca w Anglii przy zbiorach ziemniaków bez znajomości języka od zaraz Swaffham”

  1. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Rafal19 na @

    Rafał lat 19, również zainteresowała mnie ta praca, tylko mam pytanie dotyczące zakwaterowania.
    prosze o kontakt 790846407
    rafal.hor5@gmail.com

  3. chmielka na @

    Witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani pracą.Posiadamy doświadczenie w pracy na gospodarstwie.Nasz kontakt 786177160 lub na e-maila chmielagnieszka79@wp.pl

  4. Katrin na @

    Witam! Ja i moj chłopak jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz. Mamy tylko pytanie dotyczące zakwaterowania. Proszę o kontakt pod ne telefonu: 787 000 809 lub na e-maila: katarzyna.w6118@onet.pl

    Pozdrawiam

  5. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam