$od 154 DKK brutto/h

Praca w Danii dla piekarza od zaraz z językiem angielskim, Aalborg 2022

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: połowa 02.2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Z podstawową znajomością języka angielskiego oferta pracy w Danii od zaraz na stanowisku piekarza. Zatrudnienie w rejonie Aalborg przy produkcji pieczywa. Konieczne doświadczenie zawodowe.

Agencja pośrednictwa pracy „APP” nr KRAZ 26094

O PRACY

Lokalizacja: Aalborg, Jutlandia Północna, Dania
Wynagrodzenie:  154 DKK brutto / h plus dodatki za pracę nocną
po okresie próbnym 174 DKK brutto / h plus dodatki za pracę nocną
Start: połowa lutego 2022 r
Kontrakt: stały po 3 miesięcznym okresie próbnym
Czas pracy: 37 godz. tygodniowo, nocne zmiany
Zadania: wypiek pieczywa

WYMAGANIA

– doświadczenie w pracy piekarza
– min. podstawowa znajomość j. angielskiego
– niekaralność

ZAKWATEROWANIE

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika

APLIKACJA

CV po polsku i angielsku proszę przesyłać na:

piotr.app.dkk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Piekarz Aalborg”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod nr +48 535 935 070

ID ogłoszenia: 89161fbcdebcbf94