PLN10.00

Praca w Danii jako pracownik produkcji – Automatyk utrzymania ruchu

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Aktualna oferta pracy w Danii od zaraz jako pracownik produkcji – automatyk utrzymania ruchu. Zatrudnienie w rejonie Jutlandii z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Pracownik produkcji – Automatyk utrzymania ruchu
Numer oferty: P-6

Informacje

Stanowisko: Automatyk utrzymania ruchu
Ilość wakatów: 4
Start: od zaraz
Lokalizacja: Jutlandia, Dania
Sektor: produkcja, pracownik fizyczny

Oferujemy

Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
Stawka godzinowa 100-140 DKK brutto ( 57-80 PLN )
Dodatek nocny go każdej godziny: 15 DKK (od 21.00 do 5.00)
Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny
Umowę na czas ustalony z pracownikiem

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to ​102​00 PLN + 1000 PLN wakacyjne ( zarobki przy stawce 120 DKK )

Praca w systemie zmianowym (zmiana dzienna i nocna),
Średnie zarobki brutto miesięcznie: 25.000 DKK (14 200 PLN),
Pracę 6 dni w tygodniu,
Ubezpieczenie zdrowotne,
Możliwość pobrania zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu,
Organizację mieszkania (2-40 km od pracy, 85-100 kr / noc)
Obsługę administracyjną w Danii

Chat z naszymi konsultantami (pon.-pt. 8:00-19:00, weekend 16:00-19:00)
Możliwość pracy na jednym z wielu naszych innych projektów
Możliwość wyjazdu w grupie

Podgląd godzin online dla każdego pracownika indywidualnie

Oczekujemy

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek,
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową maszyn i urządzeń,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne w kierunku elektro-mechanicznym : mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, elektronika lub pokrewne).

Skrócony zakres obowiązków

Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń (w większości urządzenia firmy: UPMATIC)
Bieżące naprawy, usuwanie usterek, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych,
Instalacja oraz uruchomienie linii i urządzeń produkcyjnych,
Wykonywanie przeglądów i podejmowanie działań prewencyjnych maszyn,
Odpowiedzialność za technologię procesu pakowania warzyw od strony maszynowej,
Kalibrowanie maszyn,
Wymiana oprzyrządowania, przezbrajanie maszyn, programowanie maszyny
Współpraca z pracownikami produkcji.

Dodatkowe informacje
Wymagane własne ubranie do pracy, buty ochronne z metalowym noskiem

Opis projektu

Praca na pakowni warzyw​, głównie marchwi, trwa cały rok, poza czerwcem. W okresie od stycznia do maja jest wysoki sezon i liczba pracowników podwaja się. ​
Jednym z dostępnych stanowisk jest automatyk utrzymania ruchu.

Skrócony zakres obowiązków: utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń (w większości urządzenia firmy: UPMATIC) , bieżące naprawy, usuwanie usterek, kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych, instalacja oraz uruchomienie linii i urządzeń produkcyjnych.
Praca jest wykonywana od poniedziałku do soboty. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienia i dodatkowe godziny również w niedzielę i święta.

Oferta nie jest ofertą sezonową, to jest prace na stałe z możliwością urlopów.

Jeśli nie masz samochodu, jest możliwość odpłatnego dojazdu do pracy z innymi osobami.​ Miejsce pracy znajduje się w północnej Jutlandii ( ok. 900 km od Poznania, dojazd lądowy ).

Na projekcie pracuje od 30 do 120 osób, w zależności od sezonu. Są to Polacy, oraz Litwini. Wymagany jest język angielski.. Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km, w ofercie znajdziesz zdjęcia mieszkań.

Jak masz więcej pytań zapraszamy do kontaktu.

REKRUTER
Edyta Nicińska
en@pf-gruppen.com
+48 660 575 888

Poniedziałek-piątek
9:00-16:00

Chat: m.me/PFGRUPPEN

ID ogłoszenia: 2745babee3357d3d

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 686, dzisiaj: 1